kieskraamzorg
Sfeerbeeld van Kraamzorg de Eilanden (hoofdkantoor Stellendam) in Stellendam
KD

Kraamzorg de Eilanden (hoofdkantoor Stellendam)

Stellendam, Zuid-HollandNog geen reviews

Hoofdkantoor van Kraamzorg de Eilanden in Stellendam: ruim 75 jaar kraamzorg op Goeree-Overflakkee en in de regio.

Is dit uw bureau? Claim dit profiel

Nog geen reviews
—
Diensten
3
Keurmerken
3

Over Kraamzorg de Eilanden (hoofdkantoor Stellendam)

Kraamzorg de Eilanden levert al meer dan 75 jaar kraamzorg en heeft het hoofdkantoor aan de Deltageul in Stellendam. Vanuit hier wordt onder meer Goeree-Overflakkee bediend; daarnaast werkt de organisatie in Voorne-Putten, Rotterdam-Rijnmond, de Drechtsteden en Delfland, met regiokantoren in Delft en Zwijndrecht en een locatie in Spijkenisse. Kraamzorg de Eilanden heeft het HKZ-keurmerk Zorg en Welzijn en is borstvoeding-gecertificeerd. Kraamzorg wordt overdag geleverd; voor assistentie bij een thuisbevalling is de Bevallingslijn (0181 31 00 00) 24/7 bereikbaar. Algemene vragen en inschrijven kan op werkdagen via het hoofdkantoor.

Foto 2 van Kraamzorg de Eilanden (hoofdkantoor Stellendam)

Diensten

  • kraamzorg
  • partusassistentie
  • borstvoedingsvoorlichting

Keurmerken

  • HKZ
  • KCKZ-registratie
  • Borstvoedingscertificaat

Volgens eigen opgave van het bureau. Zie de website of onze werkwijze.

Vergoeding

Verzekeraars waarmee het bureau een contract heeft. Controleer altijd je eigen polis.

Contracten met zorgverzekeraars zijn hier niet bekend. Vraag het bureau of je verzekeraar.

Werkgebied

  • Stellendam
  • Regio Goeree-Overflakkee

Werkt u bij Kraamzorg de Eilanden (hoofdkantoor Stellendam)?

Claim dit profiel om gegevens te controleren en aan te vullen. We beoordelen elk verzoek handmatig.

Is dit uw bureau? Claim dit profiel

Andere bureaus in de buurt

Alle bureaus rond Stellendam

Hellevoetsluis · Zuid-Holland

Kraamzorgorganisatie uit Hellevoetsluis met 24/7 lijnen voor Rotterdam en Voorne aan Zee.

Nog geen reviews
KCKZ-registratie
kraamzorg
Sfeerbeeld van Cindy's Kraamzorg in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis · Zuid-Holland

Zelfstandige kraamverzorgende in Hellevoetsluis voor Voorne-Putten.

Nog geen reviews
KCKZ-registratieKiwa-keurmerk
kraamzorghuishoudelijke ondersteuning
Sfeerbeeld van Kraamzorg Jessica in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis · Zuid-Holland

Zelfstandige kraamverzorgende uit Hellevoetsluis met één vast gezicht per kraamweek.

Nog geen reviews
KCKZ-registratieKiwa-keurmerk
kraamzorgvoedingsbegeleiding
Kraamzorg de Eilanden (hoofdkantoor Stellendam) — kraamzorg in Stellendam · KiesKraamzorg